SZKOLENIA GRUPOWE

W okresie ferii zimowych Szkoła Narciarska beSKId zaprasza na szkolenia grupowe, które prowadzone są od poniedziałku do piątku zgodnie z załączonym harmonogramem. Zajęcia prowadzimy na trzech poziomach zaawansowania w zależności od umiejętności uczestników. Niezależnie od poziomu zaawansowania, każda grupa w trakcie szkolenia ma zapewnioną krótką przerwę na ciepły posiłek, a po ukończeniu tygodniowych zajęć, każdy kursant otrzymuje pamiątkowy dyplom, medal oraz zdjęcie grupowe z Instruktorem.

Grupa początkująca skupia osoby, które mają za sobą pierwsze spotkanie ze śniegiem, a rolą Instruktora jest wprowadzenie adeptów w realia bezpiecznego poruszania się na stoku i korzystania z wyciągów.

Grupa średnio zaawansowana składa się z osób, które wstępnie opanowały jazdę pługiem i na śniegu czują się dość swobodnie. W tym przypadku Instruktor kładzie nacisk na doskonalenie techniki jazdy oraz na przejscie do równoległego prowadzenia nart.

Grupa zaawansowana to adepci, którzy opanowali z powodzeniem jazdę równoległą, a na prowadzonych zajęciach będą doskonalić jazdę na krawędziach oraz szlifować technikę jazdy na trasach o zróżnicowanym stopniu trudności.

W okresie ferii zimowych Szkoła Narciarska beSKId zaprasza na szkolenia grupowe, które prowadzone są od poniedziałku do piątku zgodnie z załączonym harmonogramem. Zajęcia prowadzimy na trzech poziomach zaawansowania w zależności od umiejętności uczestników. Niezależnie od poziomu zaawansowania, każda grupa w trakcie szkolenia ma zapewnioną krótką przerwę na ciepły posiłek, a po ukończeniu tygodniowych zajęć, każdy kursant otrzymuje pamiątkowy dyplom oraz medal.

Instruktorzy szkoły Narciarsko - Snowboardowej BeSKId zapraszają do szkółki narciarskiej oraz snowboardowej!

Zajęcia będą odbywać się w okresie ferii i świąt, od poniedziałku do piątku w godzinach: 10.00 – 13.00.

W czasie zajęć przewidziana jest krótka przerwa na posiłek regeneracyjny.

Zapraszamy dzieci w wieku 6-13 lat. Uczestnicy szkolą się w grupach 4-8 osób o różnych stopniach zaawansowania: początkujący, średniozaawansowani, zaawansowani.

Ostatniego dnia uczestnicy kursu otrzymują dyplomy oraz medale.

Uczestnictwo w Szkółce narciarskiej lub snowboardowej jest równoznaczne

z akceptacją naszego regulaminu (dostępny w sekcji Regulamin)

Koszt kursu: 750 zł (+ karnet)

Zapisy w biurze Szkoły „BeSKId” (obok dolnej stacji kolei linowej) lub pod nr 531 532 534

Ogólny program zajęć:

• Omówienie zasad bezpieczeństwa i właściwego zachowania się na stoku.
  • Oswojenie się ze stokiem i sprzętem (wpinanie i wypinanie nart, podnoszenie się, podchodzenie) – w przypadku debiutantów
  • Jazda wyciągiem taśmowym, zaczepowym oraz wyciągiem talerzykowym „Krasnal”: łuki płużne, jazda na nartach równoległych, elementy carvingu, slalomu, śmig. Doskonalenie posiadanych umiejętności.
  • Jazda koleją linową „Nowa Osada” – regularne przypominanie zasad bezpieczeństwa obowiązujących podczas wjazdu i zjazdu.
  • Każde zajęcia poprzedzone są rozgrzewką zawierającą ćwiczenia ożywiające, pobudzające, rozluźniające i rozciągające.

Terminy szkółek w nadchodzącym sezonie:

15.01-19.01.2024

22.01-26.01.2024